Do szybkiego poczytania | 11/06/2024

Co to jest hostowana usługa VoIP?

VoIP phone service background
Usługa VoIP | VoIP

Dla tych, którzy korzystali ze starego, standardowego modelu PBX VoIP, pomysł przejścia na hostowaną usługę VoIP może wydawać się onieśmielający. Jednak to, że coś jest nowe i wydaje się skomplikowane, nie oznacza, że ​​w rzeczywistości nie jest beneficjentem, ponieważ w rzeczywistości hostowany VoIP jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku rozwiązań w zakresie usług telefonicznych dla małych firm. W rzeczywistości, chociaż duże firmy jako pierwsze skorzystały z VoIP w chmurze, nowa centrala IP PBX jest z pewnością najkorzystniejsza dla małych firm.

Sposób działania hostowanego VoIP jest prosty i opiera się na wykorzystaniu Internetu zamiast standardowych linii telefonicznych. Zamiast przekazywania połączeń telefonicznych za pośrednictwem sieci istniejącej w przedsiębiorstwie składającym się z przewodów i przewodów, biznesowy system telefoniczny VoIP w chmurze działa za pośrednictwem Internetu, przypisując Twojemu biuru numer telefonu, do którego można uzyskać dostęp z całego świata.

Tak naprawdę wszędzie, gdzie jest połączenie internetowe, możesz przekierowywać wszystkie połączenia telefoniczne z tego samego numeru, co stanowi opłacalny sposób na rozszerzenie działalności bez fizycznej zmiany lokalizacji lub zmuszania innych do przenoszenia się do Twojego biura. VoIP dla małych firm okazał się bardzo skuteczny w przypadku małych firm zlecających pracę i zadania na zewnątrz, ponieważ wtedy, gdy pojawia się problem, na który musi odpowiedzieć pracownik, który nie pracuje w faktycznej lokalizacji biura, można go po prostu przekierować do nich przez Internet.

Klient nie wie, że jest przekierowywany przez Internet i nie odczuje żadnych zakłóceń w trakcie rozmowy. Pozwala to zachować wizerunek dużej firmy bez konieczności płacenia za powierzchnię biurową i sprawia, że ​​outsourcing staje się naturalnym zadaniem, które pomoże utrzymać inne rachunki na niskim poziomie.

Co więcej, ponieważ VoIP w chmurze jest kierowany przez Internet za pomocą centrali, nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami za połączenia międzymiastowe lub połączenia komórkowe, jeśli tak jest. Zamiast tego jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić komuś na skonfigurowanie oprogramowania i rozszerzeń za Ciebie, a reszta natychmiast zajmie się sama, ponieważ w przypadku hostowanej VoIP konserwacja nie jest Twoim obowiązkiem. Dlatego łatwo zrozumieć, dlaczego firmowy VoIP hostowany szybko staje się najlepszym typem biznesowej usługi telefonicznej dostępnej na rynku.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!