System telefoniczy VoIP dla firm

Lepszy system telefoniczny VoIP dla nowoczesnego biznesu

Bez kontraktów, bez ukrytych opłat, poprostu wszystkie funkcje które potrzebujesz. VoIPstudio to wielokrotnie nagradzany produkt za za tylko tylko tylko 22 zł miesięcznie

Weź udział w darmowym 30 dniowym okresie próbnym
VoIPstudio mobile application
VoIPstudio mobile application large

Serwis telefoniczny VoIP dla firm

Kompletny serwis telefoniczny VoIP za jedyne 22 zł miesięcznie

VoIPstudio to profesjonalny, biznesowy system telefoniczny w chmurze, dostępny dla klientów za przystępną cenę. Telefonia internetowa VoIP dla firm pozwala usprawnić pracę wewnątrz przedsiębiorstwa i zabezpieczyć dane przed atakami z zewnątrz. Decydując się na rozwiązania dla biznesu, warto pamiętać, aby na pierwszym miejscu stawiać rentowność inwestycji – gwarantujemy, że VoIPstudio to w tym kontekście doskonały wybór. Nasz produkt dla usprawnienia biznesu sprawdzi się zarówno w przypadku małych działalności, jak i wielkich siedzib firm ekonomicznych czy call center.

Co sprawia że jesteśmy wyjątkowi? Po prostu dostarczamy wszystkie funkcjonalności dla każdego planu taryfowego. Nasz oferta sprawi, że odłożysz swój stary telefon stacjonarny na półkę. Dostarczana przez nas wirtualna centrala daje w ręce Klienta pełny dostęp do telefonii internetowej VoIP w firmie. Zapewniamy systematyczne konserwacje i aktualizacje oprogramowania, jednak nie ingerujemy w uprawnienia do kontroli specyficznych aspektów konfigurowalnych ustawień.
Nie ukrywamy funkcji lub ‘ulepszeń’, co oznacza, że wszyscy mogą używać konsoli recepcjonisty, wirtualnych numerów, pokoi konferencjyjnych, kolejek ACD, nagrywania rozmów i wiele więcej. Nowy numer telefonu przypisany do konta pracownika czy wgląd w statystyki połączeń są do pełnej dyspozycji naszych kontrahentów. Służymy przez cały czas wsparciem technicznym w razie awarii lub problemów z obsługą systemu. Wybór telefonii VoIP dla biznesu to idealna metoda na zwiększenie wydajności pracy, co przełoży się na większe zyski i mniejsze zmęczenie pracowników.

Call recording icon
Nagrywanie rozmów

Nieograniczone miejsce na wszystkie rozmowy, idealne do szkoleń i wymagań prawnych

Call conference icon
Konferencje

Twórz wirtualne pokoje konferencyjne dla nielimitowanej ilości uczestników

Headphone icon
Kompletne centrum telefoniczne

W pełni wyposażone centrum telefoniczne, prosto z chmury, tylko 22 zł za użytkownika

Virtual numbers icon
Wirtualne numery

Tysiące miast, miliony numerów do wyboru, numery lokalne i inne

Virtual switchboard icon
Konsola Recepcjonisty

Zarządzaj rozmowami twojej firmy efektywnie w czasie rzeczywistym z funkcją przeciągnij i upuść

Advanced VoIP features
40+ Zaawansowanych funkcji

By zbudować centrum telefoniczne, którego potrzebujesz, dla twoich rozmów przychodzących i wychodzących

Ale to nie wszystko. Z więcej niż 40 zaawansowanymi funkcjami PBX, VoIPstudio jest liderem w branży dzięki gotowości do działania już od pierwszego dnia!

Zobacz wszystkie funkcje
Trustpilot 5 star rating
Ocenione jako “Doskonałe” przez ponad 1100 klientów
Trustpilot logo
Nasza ocena to
Doskonałe
Ponad 1100 opinii

Serwis VoIP dla firm z gotowymi integracjami

Usługa VoIP zbudowana tak, aby działała według Twoich potrzeb
Business VoIP integrations

Oferty dla firm i dla biznesu są atrakcyjne niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Nasz stały rozwój sprawia, że dostarczana telefonia internetowa VoIP z każdym dniem staje się coraz lepszym narzędziem, które tworzymy z myślą o zadowoleniu Klientów.

VoIPstudio już działa z narzędziami, które używasz na co dzień, a więc może zostać dodany prosto do Twojego istniejącego procesu biznesowego. Dzięki temu integracja z wdrażanym systemem telefonii internetowej dla biznesu nie będzie uciążliwa dla pracowników, a ponadto w dłuższej perspektywie można się spodziewać, że praca stanie się wydajniejsza, dzięki wprowadzeniu rozwiązań poprawiających komfort i ułatwiających życie.

Mamy gotowe integracje dla Oracle Sales Cloud, Salesforce CRM, Zoho, MS Dynamics, Office 365, Google’s G-suite i Zapier. Nie zatrzymujemy się. Ciągle jesteśmy zajęci tworzeniem integracji z wiodącymi światowymi dostawcami aplikacji.

Zbudowaliśmy nawet integrację z Google Chrome tak, aby można było dzwonić bezpośrednio z Twojej przeglądarki! Wkładamy ogromny wysiłek w podtrzymanie tempa rozwoju, aby każdy z naszych kontrahentów mógł być zadowolony z otrzymywanej usługi wdrożenia telefonii internetowej oraz korzystał z niej bez obaw o awarie lub inne niebezpieczeństwa.

Business VoIP integrations

Koszty usługi VoIP dla firm

Doskonała telefonia dla firm czeka właśnie na Ciebie. Zobacz jak wiele można zaoszczędzić
z VoIPstudio

Zysk ze zredukowanych stawek za połączenia

VoIP call rates Ponieważ rozmowy VoIP dzieją się w internecie, zyskujesz na dużej redukcji kosztów jakie dostarcza VoIP dla firm.

Stawki za połączenia są zazwyczaj zredukowane aż do 30%.

Co więcej, połączenia VoIP do VoIP są całkowicie bezpłatne!

VoIP call rates
VoIP softphone

Nie ma potrzeby kupować i utrzymywać drogiego sprzętu.

VoIP softphone Ponieważ VoIPstudio jest usługą w chmurze, nie ma potrzeby inwestować w drogi sprzęt lub w umowy dotyczące wsparcia technicznego.

Ulepszenia, bezpieczeństwo i utrzymanie, wszystko to dzieje się automatycznie.

Nie ma kontraktów ani opłat za wsparcie. Nie musisz nawet kupować telefonu!

A więc ile to kosztuje?

VoIP call costs

VoIPstudio nie jest jak inne serwisy VoIP w chmurze, ponieważ oferujemy naszym klientom wszystkie funkcje telefonii internetowej na start.

Nie blokujemy ani nie ukrywamy najlepszych funkcji. Nie każemy Ci płacić za ulepszenia. Zamiast tego, dostarczamy darmowe wsparcie 24/7 i kompletny produkt!

Po prostu płacisz na podstawie planu taryfowego którego potrzebujesz.

VoIP call costs

Jak zacząc?

Z VoIPstudio to jest proste

Zacznij korzystać z naszego produktu juz dzisiaj.
Z VoIPstudio wszystko łatwo skonfigurujesz i szybko rozpoczniesz pracę.

1

Wypełnij formularz!

Nie musisz wprowadzać danych twojej karty kredytowej. 30 dniowy okres próbny jest absolutnie darmowy i wszystko jest w zestawie.

VoIP setup form
Download softphone
2

Pobierz softphone

Teraz pobierz softphone, to prosta aplikacja komputerowa pozwalająca na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych.

3

Zaloguj się do voipstudio.com

Podczas logowania do VoIPstudio postępuj zgodnie z instrukcją, a wszystko bedzie skonfigurowane w mgnieniu oka. W razie wątpliwości, zadzwoń do nas!

VoIP login

Przenieś swoje numery i zacznij wykonywać i odbierać połączenia!

Porting VoIP numbers Download softphone
4

Przenieś swoje numery! Zacznij wykonywać i odbierać połączenia.

Masz do przeniesienia numery? Skontaktuj się z pomocą techniczną, a my to załatwimy. Teraz wszystko jest gotowe by korzystać z VoIPstudio!

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!