VoIP phone service background VoIP phone service background VoIP phone service background

Kodeks postępowania

Celem niniejszego Kodeksu Postępowania jest poinformowanie Cię o Twoich relacjach z nami oraz zwrócenie Twojej uwagi na ważne szczegóły dotyczące zakupu usług od nas.

Zapewnione usługi

VoIPstudioświadczy swoim klientom usługi Voice over Internet Protocol i będąc członkiem ITSPA, akceptuje Kodeks postępowania ITSPA, który można znaleźć tutaj. Naszym celem jest przestrzeganie wszystkich przepisów i najlepszych praktyk zapewnianych przez ITSPA, a jeśli chcesz się z nimi skontaktować z jakiegokolwiek powodu, wszystkie wymagane informacje znajdziesz tutaj. Działając w branży telekomunikacyjnej, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić zgodność ze wszystkimi przepisami Ofcom, dlatego z jakichkolwiek powodów należy czuć potrzebę skontaktowania się z Ofcom. Wszystkie wymagane informacje można znaleźć tutaj.

Nasze Usługi

  • Połączenia przychodzące i terminowanie połączeń wychodzących za pomocą VoIP - Voice over IP

  • W pełni zarządzane hostowane systemy telefoniczne

  • Systemy konferencyjne

  • Usługi faksowe

  • Udostępnianie numerów telefonów na całym świecie

Opłaty

VoIPstudio publikuje swoje ceny w formie elektronicznej dostępnej pod adresem:

Zapewnienie jakości

Utrzymujemy jakość tego, co robimy, poprzez ciągłe, bieżące przeglądanie z naszymi klientami wszystkich celów, działań, wyników i opłacalności każdego działania. Zachęcamy do regularnych spotkań przeglądowych i regularnie dostarczamy raporty z postępów.

Poufność

Zobowiązujemy się do zachowania najwyższego stopnia uczciwości we wszystkich naszych kontaktach z potencjalnymi, obecnymi i byłymi klientami, zarówno w zakresie normalnej tajemnicy handlowej, jak i ochrony wszystkich danych osobowych otrzymanych w trakcie świadczenia danych usług biznesowych. Stosujemy te same standardy dla wszystkich naszych klientów, dostawców i współpracowników. Żadne dane osobowe nie będą przekazywane, chyba że zażąda tego odpowiednio upoważniony organ zarządzający.

Połączenia alarmowe

Zapewnimy dostęp do publicznych połączeń alarmowych 112 i podejmiemy wszelkie uzasadnione kroki w celu zapewnienia nieprzerwanego dostępu do takich usług. Możliwe jest jednak, że Usługi staną się niedostępne w wyniku przyczyn, na które nie mamy wpływu, na przykład awarii Twojego dostawcy usług internetowych (ISP) lub połączenia internetowego. W takich okolicznościach wszystkie usługi (w tym publiczne usługi połączeń alarmowych 112) będą niedostępne. Nasze Usługi mogą nie udostępniać Twojego numeru telefonu i szczegółów lokalizacji operatorowi publicznych usług wzywania pomocy 112, jeśli wykonasz publiczne połączenie alarmowe. Może być konieczne ustne podanie operatorowi informacji o lokalizacji i numeru telefonu. Jeśli Usługi mają być używane głównie w jednym, stałym miejscu, należy zarejestrować u nas adres miejsca, w którym usługa będzie używana, aby pomóc organizacjom ratowniczym.

Specjalne środki dla użytkowników końcowych z niepełnosprawnościami

Cała nasza literatura, w tym ten kod, jest dostępna dużym drukiem lub w formacie audio. Prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, podając swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu, abyśmy mogli wysłać je do Państwa lub skontaktować się z Państwem w mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia problemu. Priorytetowa naprawa usterek. Aby skorzystać z naszej priorytetowej usługi naprawy usterek, klienci ze specjalnymi potrzebami muszą wstępnie zarejestrować swoje wymagania u nas. Należy pamiętać, że priorytetowa naprawa usterek jest dostępna tylko dla niektórych produktów i usług i może również podlegać oddzielnej opłacie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z obsługą klienta.

Reklamacje i rozwiązywanie sporów

VoIPstudio dokłada wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i starać się rozpatrywać każdą skargę uczciwie i w rozsądnym terminie. Jeśli jednak klient będzie niezadowolony z jakiegokolwiek aspektu naszej usługi, zachęcamy do skontaktowania się z nami, po czym dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem tak szybko, jak jest to praktycznie możliwe. Stosujemy procedurę składania skarg, aby zapewnić, że wszelkie reklamacje są rozpatrywane sprawnie i w sposób satysfakcjonujący. Jeśli chcesz otrzymać papierową kopię niniejszej procedury reklamacji i rozwiązywania sporów, wyślij swoją prośbę pocztą elektroniczną na adres support@voipstudio.com. Jeśli masz problem ze sposobem, w jaki sprzedaliśmy, dostarczyliśmy lub dostarczyliśmy Ci usługę, powinieneś:

  • W pierwszej kolejności napisz e-mailem na adres support@voipstudio.com. Staramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Upewnij się, że masz numer referencyjny zgłoszenia. Nasi pracownicy obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązać wszelkie problemy w tym momencie, jeśli jednak Twój problem nie może zostać rozwiązany, uzgodnimy z Tobą sposób działania.

  • W mało prawdopodobnym przypadku, gdy Twoja skarga nie zostanie rozstrzygnięta przez VoIPstudio w sposób satysfakcjonujący w ciągu ośmiu tygodni lub jeśli w trakcie rozpatrywania Twojej skargi uważasz, że sytuacja utknęła w martwym punkcie, możesz skierować skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich w celu niezależne rozważanie. Ombudsman Services podejmie niezależną decyzję w całości na podstawie meritum skargi.

Klienci mogą kontaktować się bezpośrednio z Ombudsman Services

Ombudsman Services
Brew House
Wilderspool Park
Greenall’s Avenue
Warrington
WA4 6HL
United Kingdom

lub poprzez stronę: https://www.ombudsman-services.org/

Jak się z nami skontaktować

Dział sprzedaży

sales@voipstudio.pl

Dział pomocy technicznej

support@voipstudio.com

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!