Do szybkiego poczytania | 10/08/2023

VoIPstudio świętuje cztery nominacje do prestiżowej nagrody Comms Council UK Awards 2023  

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

Z radością ogłaszamy, że VoIPstudio zostało wyróżnione nominacjami do Comms Council UK Awards 2023 w imponujących czterech kategoriach. Wyróżnienia te podkreślają nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług i przełomowych rozwiązań komunikacyjnych na różnych rynkach.

NOMINACJE

Kategorie obejmują:

  • Najlepsza usługa dla przedsiębiorstw
  • Najlepsza usługa SOHO
  • Najlepsza usługa wielonarodowa
  • Najlepsza aplikacja komunikacyjna

Uznanie dla naszej kompleksowej usługi SOHO

Nasza nominacja do nagrody Best SOHO Service Award świadczy o naszym niezachwianym zaangażowaniu we wzmacnianie pozycji małych firm . VoIPstudio konsekwentnie wdraża usługi, które łączą efektywność kosztową, intuicyjne funkcje, najwyższej klasy obsługę klienta i wsparcie użytkownika.

Chociaż VoIPstudio to rozwiązanie, które dobrze dostosowuje się do firm każdej wielkości, jego funkcje, łatwość obsługi i cena sprawiają, że jest szczególnie atrakcyjne dla SOHO poszukujących profesjonalnych, solidnych i niezawodnych funkcji dostosowanych do ich potrzeb za odpowiednią cenę. W rezultacie ponad 90% naszych klientów to obecnie SOHO.

Jesteśmy zaszczyceni, że nasze nieustanne wysiłki na rzecz wzrostu i utrzymania klientów zostały docenione. Niezależnie od tego, czy wprowadzamy nową usługę, czy ulepszamy istniejącą, koncentrujemy się na dostarczaniu naszym klientom najwyższej jakości usług.

Wyjątkowa usługa VoIPstudio dla przedsiębiorstw została doceniona

W kategorii Najlepsza Usługa dla Przedsiębiorstw nasze świadczenie niezwykłych usług dla naszych klientów korporacyjnych przyniosło nam nominację . To uznanie podkreśla naszą godną uwagi obsługę biznesową, innowacyjność i światowej klasy obsługę klienta. Nieustannie dążymy do zapewniania bogatej gamy funkcji biznesowych i korzyści, które przynoszą wartość naszym klientom.

W ostatnich latach uzyskaliśmy trwałą ocenę akceptacji powyżej 90%. Szczególnie istotna jest ocena naszych klientów usługi wsparcia, która jest wartością różnicującą VoIPstudio , co można publicznie zweryfikować za pośrednictwem naszego profilu na portalu Trustpilot (ocena 4,7 na 5 na podstawie ponad 1300 zweryfikowanych recenzji).

Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy wzrost i utrzymanie klientów, stale dodając nowe funkcje, które wzbogacają naszą ofertę.

Świętujemy naszą międzynarodową obsługę

Nominacja VoIPstudio do nagrody Best International Service Award jest świadectwem naszego sukcesu we wdrażaniu rozwiązań w wielu jurysdykcjach . Wiele firm na całym świecie wybiera VoIPstudio ze względu na jakość połączeń możliwą dzięki współpracy z najlepszymi międzynarodowymi operatorami głosowymi i operatorami poziomu 1.

Nasza platforma jest doskonale dostosowana do potrzeb międzynarodowych firm. Dzięki aplikacji mogą łatwo przydzielać numery telefonów w praktycznie każdym kraju na świecie, po bardzo konkurencyjnych stawkach za połączenia. Ponadto dzięki naszym funkcjom współpracy mogą tworzyć rozproszone zespoły na całym świecie, w tym zespoły wsparcia i centra telefoniczne.

Ponadto nasza całodobowa wielokanałowa usługa pomocy technicznej jest dostępna w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim i polskim, co ułatwia naszym międzynarodowym klientom uzyskanie pomocy w konfiguracji i obsłudze systemu VoIP opartego na chmurze.

Najnowocześniejsza aplikacja do komunikacji

Nasza nominacja do nagrody Best Comms Application Award podkreśla nasze innowacyjne aplikacje, które znacząco wpływają na krajobraz komunikacyjny nowej generacji. Z powodzeniem wykazaliśmy, w jaki sposób nasze rozwiązania poprawiły funkcjonalność klienta i jakość obsługi.

VoIPstudio to produkt o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejący od ponad 12 lat. Jest to jednak produkt, który stale ewoluuje. Na przykład w ostatnich latach wprowadzono znaczące innowacje, takie jak funkcje współpracy, w tym rozmowy wideo i wideokonferencje, zaawansowane opcje śledzenia połączeń i raportowania, znaczne ulepszenia naszych aplikacji mobilnych i bezpieczeństwa, a także zaawansowane integracje z wiodącymi narzędziami rynkowymi jak HubSpot, Zoho CRM, Zendesk itp.

ZAANGAŻOWANIE WYKRACZAJĄCE POZA WYRÓŻNIENIA

Te nominacje są dla nas nie tylko wyrazem uznania, ale także zobowiązaniem wobec naszych klientów. Zobowiązujemy się do ciągłego ulepszania naszych usług i wprowadzania innowacji, które dodają wartości Twojej firmie i poprawiają jakość komunikacji.

Serdecznie dziękujemy naszemu oddanemu zespołowi, którego niestrudzone wysiłki przyczyniły się do tych osiągnięć, oraz naszym klientom, którzy są dla nas największą inspiracją i źródłem motywacji. Te nominacje świadczą o sile naszych relacji i niezachwianym zaangażowaniu w obsługę klienta.

Dziękujemy Comms Council UK za te nominacje. Jesteśmy wzruszeni i zaszczyceni. Z niecierpliwością czekamy na ceremonię wręczenia nagród oraz na przyszłość tworzenia bardziej innowacyjnych i zorientowanych na klienta rozwiązań komunikacyjnych.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii wręczenia nagród 28 września 2023 r. w Tate Modern Museum w Londynie.

Osiągnijmy razem nowe szczyty!

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!