Do szybkiego poczytania | 01/12/2022

VoIPstudio docenione za jakość przez FinancesOnline

VoIP phone service background
Usługa VoIP

VoIPstudio, firma zajmująca się oprogramowaniem komunikacyjnym, została uznana za najlepszy produkt oprogramowania VoIP przez jedną z głównych witryn recenzenckich.

FinancesOnline wyróżnił nasz produkt nagrodą Top 200 Communications Software i Rising Star Award. To wyróżnienie jest wyrazem wyjątkowej wydajności w branży oprogramowania, co umacnia naszą pozycję lidera w tej dziedzinie.

Firmy polegają na funkcjach VoIPstudio, aby zmaksymalizować przedsięwzięcia biznesowe. FinancesOnline przeprowadził szczegółowy przegląd VoIPstudio i stwierdził, że jest to najlepszy wybór dla firm każdej wielkości.

Ich eksperci zauważyli, że system telefonii biznesowej naszego oprogramowania VoIP stał się hitem wśród naszych klientów — którzy docenili zaawansowane funkcje umożliwiające usprawnienie połączeń wychodzących i przychodzących.

FinancesOnline podkreślił zdolność firm na całym świecie do wykorzystywania funkcji klasy korporacyjnej za pośrednictwem naszej platformy. Podoba im się również, w jaki sposób użytkownicy mogą korzystać z zaawansowanych narzędzi do rozmów i użytkowników, funkcji analitycznych i nie tylko.

Z łatwością, z laptopa lub smartfona, możesz używać VoIPstudio do komunikacji z kolegami na całym świecie. Firmy każdej wielkości mogą korzystać z VoIPstudio, aby wykonać krystalicznie czyste, internetowe połączenia telefoniczne z innymi firmami i zniżki na połączenia stacjonarne – oprócz darmowego czatu i audiokonferencji.

VoIPstudio oferuje również numery lokalne i bezpłatne z rosnącej listy krajów i miast, co pozwala wybrać taki, który pasuje do lokalizacji Twojej firmy. Dodatkowe funkcje obejmują nagrywanie rozmów, przechowywanie ich do przyszłego przeglądu i nie tylko. Warto również zauważyć, że VoIPstudio spełnia wszystkie obowiązujące przepisy E911 dotyczące telefonowania alarmowego.

Webowy interfejs użytkownika VoIPstudio pozwala na sterowanie systemem VoIPstudio z dowolnego miejsca i dostęp do niego z telefonu stacjonarnego, softfonu lub aplikacji mobilnej. Możesz przekształcić dowolny ekran w tablicę informacyjną dla call center.

Dodatkowo VoIPstudio zapewnia narzędzia potrzebne do zaprojektowania dopracowanego interfejsu i zarządzania telefonami. Możesz tworzyć spersonalizowane wiadomości i muzyczne przerywniki dla oczekujących rozmówców, a także modyfikować pocztę głosową dla każdego numeru wewnętrznego i uzyskiwać do niej dostęp online, telefonicznie lub e-mailem.

Dzięki systemowi możesz kierować połączenia do odpowiedniej osoby i profesjonalnie zarządzać połączeniami przychodzącymi. Inne zaawansowane funkcje oferowane przez system to bramka SMS i inne.

Dzięki VoIPstudio możesz śledzić to, co jest ważne w Twojej firmie. Dostosować pulpit nawigacyjny, aby monitorować wąskie gardła, długi czas oczekiwania i odrzucane połączenia. Tego właśnie szukają w najlepszych rozwiązaniach oprogramowania komunikacyjnego.

Dziękujemy FinancesOnline! Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za jedno z najlepszych programów VoIP. To oznaczenie jest odzwierciedleniem naszego nieustającego zaangażowania w bycie jedną z najbardziej innowacyjnych i myślących przyszłościowo firm w naszej branży. Jesteśmy dumni, że to wyróżnienie odzwierciedla nasze zaangażowanie w pozostanie liderem w tej dynamicznej dziedzinie – wzmacniając nasze zaangażowanie w pozostawanie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży, którą obsługujemy.

Jesteśmy wdzięczni za ciągłe wsparcie naszych lojalnych klientów i nowych, którzy dołączyli do nas w ostatnim czasie. To wiele dla nas znaczy, że zaufaliście naszym ofertom. Cenimy Państwa zaufanie i cieszymy się, że możemy nadal dostarczać Państwu wiodące w branży rozwiązania.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!