Opracowanie dotyczące bezpieczeństwa systemu VoIP w chmurze

Zapewnienie bezpieczeństwa usługi VoIP w chmurze

Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo systemu VoIP w chmurze

Przeczytaj nasze najnowsze opracowanie dotyczące komunikacji biznesowej

VoIP security white paper
VoIP phone service background

Opracowanie

Zapewnienie bezpieczeństwa usługi VoIP w chmurze

Wprowadzenie

Hostowany VoIP jest obecnie głównym nurtem i wkrótce stanie się dominującym środkiem umożliwiającym skuteczną komunikację biznesową. Według danych firmy doradczej Cavell Group, zbliżamy się do punktu zwrotnego w telefonii hostowanej: trwający spadek liczby rozwiązań lokalnych, takich jak centrale telefoniczne, zostanie wkrótce wyprzedzony przez rosnącą penetrację rynku usług hostowanych na całym świecie.

Dzięki postępowi w szybkości sieci i ich niezawodności w zakresie przesyłania głosu i danych biznesowych na tych samych liniach, a także ulepszonej łączności wielu urządzeń, usługi VoIP w chmurze wkrótce zastąpią tradycyjne rozwiązania lokalne w przedsiębiorstwie. Mówiąc prościej, hostowana usługa VoIP jest teraz głównym nurtem i ma stać się dominującym środkiem umożliwiającym skuteczną komunikację biznesową.

Na przykład, według Cavell Group, silny wzrost w ciągu ostatnich 6 miesięcy przyniósł wzrost rynku VoIP w Wielkiej Brytanii o ponad 3 miliony użytkowników, czyniąc Wielką Brytanię liderem w Europie pod względem liczby użytkowników hostowanych usług VoIP.

Przeczytaj pełne opracowanie
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!