Opracowanie dotyczące komunikacji biznesowej

Proste kroki, aby usprawnić komunikację biznesową

Krótki przewodnik, jak usprawnić komunikację biznesową.

Przeczytaj nasze najnowsze opracowanie dotyczące komunikacji biznesowej

Simple steps to boost your business white paper
VoIP phone service background

Opracowanie VoIP

Proste kroki, aby usprawnić komunikację biznesową

Wprowadzenie

Skuteczna komunikacja z klientami, dostawcami, partnerami i oczywiście współpracownikami jest niezbędna dla każdej firmy, ale być może nawet bardziej dla mniejszych firm, którym brakuje zasobów i reputacji marki znacznie większych organizacji.
Według badań 46 procent konsumentów nadal używa połączeń głosowych - zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych - jako głównego środka komunikacji z dostawcami, więc rozmowa głosowa jest naprawdę ważna. Jednak zarówno konsumenci, jak i pracownicy chcą mieć możliwość wyboru sposobu, w jaki się komunikują i na jakim urządzeniu, dlatego strategia komunikacji typu end-to-end musi również obejmować pocztę e-mail, czat i inne media, a także możliwość integracji z istniejącymi aplikacje dla przedsiębiorstw, takie jak CRM i ERP.

Jednocześnie w ostatnich latach miejsce pracy przeszło poważną transformację, wraz z rozwojem mobilności, pracy zdalnej i zwirtualizowanych przedsiębiorstw, co stanowi kolejne wyzwanie dla skutecznej komunikacji wielokanałowej, która wymaga dodatkowych zasobów i wiedzy technicznej, których wiele organizacji nie posiada.
Podsumowując, oznacza to, że wdrożenie produktywnej i skutecznej strategii komunikacyjnej może przyprawić o ból głowy wiele mniejszych firm, przekierowując ważne zasoby z dala od linii frontu. W rezultacie wiele małych i średnich firm stosuje strategię komunikacji niepowiązanej, co wpływa na produktywność, obsługę klienta i ostatecznie na wyniki finansowe.

I odwrotnie, organizacje, które mają strategię komunikacji wielokanałowej opartej na połączeniach, okazały się osiągać większą produktywność, efektywność oraz przyciągać i zatrzymywać talenty lepiej niż ich konkurenci. Ponadto, według Forbesa, firmy, które stawiają na pierwszym miejscu obsługę klienta, generują o 60 procent wyższe zyski niż ich konkurenci.

W tym artykule omówiono, w jaki sposób organizacja dowolnej wielkości może podjąć proste kroki, aby osiągnąć kompleksową strategię komunikacji opartej na sieci, bez konieczności jej ponoszenia kosztów…

Przeczytał pełne opracowanie
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!