Współpraca w chmurze dla małych i domowych biur

Dlaczego komunikacja i współpraca w chmurze są odpowiednie dla małych i domowych biur

Wprowadzenie prostego systemu komunikacji w chmurze może mieć duże znaczenie dla małych firm

Przeczytaj nasze najnowsze opracowanie dotyczące komunikacji biznesowej

Cloud comms for small business white paper
VoIP phone service background

Opracowanie VoIP

Dlaczego komunikacja i współpraca w chmurze są odpowiednie dla małych i domowych biur

Wprowadzenie

Zapewnienie skutecznej komunikacji z klientami ma ogromne znaczenie dla wszystkich firm. Pomimo pojawienia się alternatywnych kanałów komunikacji, głos pozostaje kluczowy. Według badań 46% konsumentów nadal używa połączeń głosowych - zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych - jako głównego środka komunikacji ze swoimi dostawcami. Tak więc, podczas gdy poczta e-mail, czat i inne media rozkwitły, rozmowa głosowa naprawdę dalej ma kluczowe znaczenie.

Podobnie istotny jest sposób komunikowania się ludzi w firmie. Możliwość szybkiego i skutecznego omawiania zadań, możliwości i projektów ze współpracownikami robi różnicę i sprzyja wydajności - prowadząc do oszczędności kosztów i lepszej wydajności.

W związku z tym wszystkie firmy muszą mieć możliwość zarządzania komunikacją głosową i zapewnienia skutecznej integracji z innymi kanałami. Oczywiście większe firmy od dawna cieszą się z możliwości tego, korzystając ze specjalistycznych rozwiązań PBX i Unified Communications. Jednak mniejsze firmy - które stanowią zdecydowaną większość prywatnych firm na całym świecie - zazwyczaj nie wykorzystują takich rozwiązań.

Przeczytaj całe opracowanie
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!