Opracowanie centrum telefonicznego dla małych firm

Czy moja firma jest za mała, aby skorzystać z rozwiązania call center?

Kompleksowe call center jest prawdopodobnie dużo prostsze i tańsze niż myślisz!

Przeczytaj nasze najnowsze opracowanie dotyczące komunikacji biznesowej

Is my business too small for a call centre white paper
VoIP phone service background

Opracowanie

Czy moja firma jest za mała, aby skorzystać z rozwiązania call center?

Wprowadzenie

Opinia klienta stała się teraz kluczowa… i nie bez powodu. Badania pokazują, że tylko dwóch na 10 (21 procent) konsumentów oceniło ostatnią interakcję z marką jako „doskonałą”, a 34 procent jako „średnią”. To niepokojące statystyki, biorąc pod uwagę, że według niedawnej ankiety przeprowadzonej przez firmę analityczną Ovum 82 procent klientów zaprzestało współpracy z marką po złych doświadczeniach. Przy tak dużym wyborze dostępnym dla konsumentów, ciężko jest zdobyc lojalność, za to łatwo jest ją stracić.

Jednocześnie zmienił się sposób, w jaki się komunikujemy, a konsumenci oczekują, że będą rozmawiać z organizacjami za pośrednictwem wielu kanałów, w zależności od ich preferencji, zapytania, a nawet nastroju. Konsumenci oczekują teraz bezproblemowej obsługi klienta, niezależnie od używanego kanału komunikacji.

Jednak telefon jest nadal preferowanym środkiem komunikacji dla większości konsumentów, jeśli chodzi o interakcję. Według sondażu przeprowadzonego przez Logmein wśród 4500 konsumentów, 46 procent stwierdziło, że preferowanym środkiem komunikacji jest telefon, a zaraz za nim jest poczta elektroniczna (40%). W szczególności telefon zapewnia klientom pożądany poziom kontaktu, znajomości i zaufania.

Przeczytaj pełne opracowanie
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!