Do szybkiego poczytania | 12/07/2022

Wszystko, co musisz wiedzieć o numerze kierunkowym 561 – Boca Raton

VoIP phone service background
Usługa VoIP

North American Numbering Plan (NANP) to plan numeracji telefonicznej, w którym do określonego obszaru geograficznego przypisywany jest prefiks. W przypadku numeru kierunkowego 561 jest to hrabstwo Palm Beach w stanie Floryda w Stanach Zjednoczonych. Obejmuje wszystkie główne miasta w hrabstwie, takie jak Boca Raton, West Palm Beach, Wellington, Boyton Beach, Jupiter, Delray Beach i Belle Glade.

Numer kierunkowy 561 został utworzony 13 maja 1996 r., z powodu wyczerpania poprzedniego numeru kierunkowego 407. W 2002 roku, ze względu na rozprzestrzenianie się telefonów komórkowych i wzrost liczby ludności w hrabstwie, numer kierunkowy 561 był prawie wyczerpany. Z tego powodu północna część hrabstwa, Treasure Coast, uzyskała nowy numer kierunkowy 772, oddzielając go od obszaru Palm Beach i 561.

561 MAPA KODÓW OBSZARU

STREFA CZASOWA KODU 561

Numer kierunkowy 561 znajduje się w strefie czasowej Ameryka/Nowy Jork, znanej również jako strefa czasowa wschodnia.

KODY W POBLIŻU

 • 239 (Cape Coral, FL)
 • 754/954 (Fort Lauderdale, FL)
 • 772 (Port St. Lucie, FL)
 • 863 (Lakeland, FL)
 • 305 (Miami, FL)
 • 407 (Orlando, FL)
 • 850 (Tallahassee, FL)

KORZYŚCI Z KODÓW FLORYDY I OBSZARU 561

Z prawie 22 milionami mieszkańców stan Floryda jest idealnym miejscem do poszerzenia bazy klientów lub założenia firmy kupującej i sprzedającej towary i usługi. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę w tym regionie i wykonywać połączenia biznesowe do mieszkańców tego stanu, najlepszym rozwiązaniem jest wykonywanie tych połączeń z numeru z numerem kierunkowym na Florydzie.

W ostatnich latach duże krajowe firmy ogłosiły plany przeniesienia się na Florydę, takie jak The Walt Disney Co., która potwierdziła plany przeniesienia swojej siedziby w Burbank w Kalifornii na Florydę w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Wynika to z niskiej polityki podatkowej państwa, która ma na celu przyciągnięcie dużych firm do generowania miejsc pracy i bogactwa na tym obszarze.

Palm Beach jest trzecim najbardziej zaludnionym hrabstwem na Florydzie i największym pod względem geograficznym, obejmującym ponad 2300 mil kwadratowych i populację ponad 3 000 000 osób. Jego przemysł jest jednym z najsilniejszych w kraju, z około 50 000 przedsiębiorstwami w hrabstwie, głównie w dziedzinie telekomunikacji i technologii informacyjnej, lotnictwa i inżynierii, rolnictwa i przetwórstwa spożywczego, usług biznesowych i finansowych oraz produktów medycznych i farmaceutycznych. Posiada również jednych z najlepszych na świecie producentów, którzy eksportują za granicę.

Boca Raton 561 korzyści według kodu obszaru

Boca Raton to jedno z najważniejszych miast w hrabstwie, obok West Palm Beach. Liczy około 98 000 mieszkańców, a na obrzeżach miasta zamieszkuje 200 000 osób.

Podobnie jak w pozostałej części stanu, Boca Raton stała się ostatnio obszarem inwestycji kapitałowych dla znanych nowojorskich firm, takich jak Elad Group, które inwestują swój kapitał w rozwój biznesu w Boca Raton, czyniąc miasto silnym rynkiem wschodzącym na Florydzie.

Boca Raton posiada również prestiżowe uniwersytety, które zapewniają firmom wysoko wykwalifikowaną i konkurencyjną siłę roboczą. Atlantic University, jeden z lokalnych uniwersytetów Boca Raton, jest najważniejszym uniwersytetem w hrabstwie Palm Beach.

Miasto szczyci się renesansową architekturą o prawdziwie artystycznym charakterze. Zdecydowana większość tutejszych budynków ma celowo piękne elewacje. Konsekwencja tej architektury przekłada się na duży napływ turystów na te tereny. Centrum miasta Boca Raton jest jednym z najważniejszych luksusowych miejsc na południowej Florydzie, przyciągającym rocznie ponad 12 milionów turystów.

DLACZEGO WYBRAĆ LOKALNY NUMER TELEFONU?

VoIPstudio zapewnia Twojej firmie wirtualny numer telefonu, dzięki czemu Twoi klienci mogą kontaktować się z Twoją firmą, wykonując połączenia lokalne zamiast połączeń międzymiastowych. Możesz uzyskać wirtualny numer telefonu z numerem kierunkowym najlepiej odpowiadającym Twoim celom biznesowym.

Główne korzyści z uzyskania lokalnego numeru telefonu to:

 • Odbieranie lub wykonywanie połączeń na znajomy i bliski geograficznie numer telefonu buduje zaufanie klientów.
 • Zastąpienie połączeń międzystrefowych połączeniami lokalnymi zmniejsza rachunki telefoniczne dla klientów i firmy.
 • Stworzenie lokalnej obecności dla Twojej firmy daje poczucie bliskości dla klientów, niezależnie od tego, czy jesteś dużą, czy małą firmą.
 • Wirtualny numer telefonu nadaje się do użytku na dowolnym urządzeniu, czyli telefonie komórkowym, komputerze i tablecie.

DLACZEGO UZYSKAĆ LOKALNY NUMER Z VOIPSTUDIO

VoIpstudio to kompletny system telefonii biznesowej i wielokrotnie nagradzana usługa telefonii w chmurze zaprojektowana dla firm takich jak Twoja. Oto najważniejsze cechy naszych usług:

 • Oferujemy połączenie globalne, wirtualne numery z tysięcy miast i miliony numerów do wyboru, geograficznych i niegeograficznych.
 • To kompletne call center, w pełni wyposażone i bezpośrednio z chmury.
 • Umożliwia nieograniczone nagrywanie rozmów, aby pomóc w zarządzaniu zgodnością i wydajnością.
 • Umożliwia połączenie zespołów dzięki naszym funkcjom współpracy, takim jak rozmowy wideo i konferencje.
 • Posiadamy wirtualną centralę telefoniczną, która umożliwia zarządzanie połączeniami w czasie rzeczywistym dzięki kontroli połączeń metodą „przeciągnij i upuść”.
 • Posiadamy ponad 40 zaawansowanych funkcji kontroli połączeń. Buduj systemy IVR, kompleksowe routing i zarządzaj połączeniami.
 • Nasi klienci uważają, że jesteśmy doskonali. Sprawdź studia przypadków i recenzje.

JAK UZYSKAĆ NUMER KIERUNKOWY 561 ZA POMOCĄ VOIPSTUDIO?

W tym krótkim filmie wyjaśniamy w prosty sposób, jak wybrać numer wirtualny z wybranym numerem kierunkowym na koncie VoIPstudio.

Jeśli szukasz konkretnego numeru i nie możesz go znaleźć, możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia, a my pomożemy Ci znaleźć numer, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

UZYSKAJ BEZPŁATNY NUMER KIERUNKOWY REGIONU 561.

Uzyskaj lokalny numer telefonu 561 z numerem kierunkowym za pomocą VoIPstudio. Przydzielimy Ci numer z wybranego obszaru, z którego możesz korzystać za darmo przez 30 dni: bez umów, bez ukrytych aktualizacji i bez opłat za wsparcie. Wybierz swój plan cenowy w oparciu o liczbę wykonanych połączeń, do rejestracji nie jest wymagana karta kredytowa, a możesz anulować w dowolnym momencie. Rozpocznij bezpłatny 30-dniowy okres próbny już dziś!

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!