Do szybkiego poczytania | 05/06/2023

Wprowadzenie nowej struktury taryfowej dla destynacji EOG

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

Z radością ogłaszamy kilka istotnych zmian w naszej strukturze taryf w VoIPstudio. Od maja wprowadziliśmy nowe stawki za połączenia na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Dzięki tym dostosowaniom chcemy zapewnić jeszcze większą wartość i wygodę naszym cenionym klientom. W tym poście na blogu przedstawimy szczegóły tych zmian i wyjaśnimy, w jaki sposób mogą one na Ciebie wpłynąć.

STAWKI ZA POŁĄCZENIA LOKALNE, EOG I MIĘDZYNARODOWE

Aby zapewnić przejrzyste i uczciwe ceny, wprowadziliśmy trzy odrębne kategorie stawek dla miejsc w Europie: stawki za połączenia lokalne, EOG i międzynarodowe.

Stawka lokalna

Stawka lokalna pozostaje niezmieniona i dotyczy połączeń wykonywanych w obrębie tego samego kraju. Na przykład, jeśli dzwonisz z hiszpańskiego numeru do miejsca docelowego w Hiszpanii, obowiązywać będzie stawka lokalna, tak jak poprzednio.

Stawka EOG

Stawka EOG to nowy dodatek stworzony specjalnie dla połączeń na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Ta stawka będzie obowiązywać przy wykonywaniu połączeń z dowolnego numeru EOG do miejsc w EOG, na przykład z Niemiec do Polski. Stawka EEA to specjalnie obniżona taryfa, zapewniająca efektywną kosztowo komunikację w całym regionie.

Stawka międzynarodowa

Stawka międzynarodowa pozostaje taka sama i dotyczy połączeń wykonywanych z numerów prezentacji połączeń spoza EOG do krajów EOG. Na ten wskaźnik nie mają wpływu ostatnie zmiany.

AKTUALIZACJA PAKIETU 2K

Aby dostosować wszystkie nasze plany do tych zmian, zaktualizowaliśmy listę miejsc docelowych zawartych w pakiecie 2K, aby dopasować ją do nowej struktury stawek. Niektóre kraje docelowe zostały wykluczone w przypadku połączeń spoza EOG. Sprawdź zaktualizowaną pełną listę miejsc docelowych i numerów objętych naszym pakietem 2K. Jeśli dotyczy Cię ta zmiana, możesz otworzyć zgłoszenie do pomocy technicznej w aplikacji lub skontaktować się bezpośrednio ze swoim menedżerem konta, aby zbadać możliwe alternatywy.

WPŁYW NA KLIENTÓW

Wpływ tych zmian taryfowych zależy od konkretnych okoliczności. Oto zestawienie:

Numery prezentacji połączeń EEA

Klienci, którzy mają numery prezentacji połączeń EOG, najbardziej skorzystają na tych zmianach. Korzystając ze swojego numeru EOG, dzwoniąc do Europy, mogą korzystać ze znacznie niższych stawek. Oznacza to, że dzwonienie do miejsc w Europie z poziomu Europy stało się znacznie tańsze i wygodniejsze.

Klienci spoza Europy Dzwoniący do Europy

Dla klientów spoza Europy dzwoniących do krajów europejskich stawki pozostają bez zmian. Jednak ze względu na uwzględnienie miejsc docelowych i numerów w planie 2K, niektóre miejsca docelowe, które były wcześniej objęte tym planem dla połączeń spoza EOG, zostały usunięte.

WNIOSEK

W VoIPstudio nieustannie dążymy do zwiększania wartości, jaką dostarczamy naszym klientom. Ostatnie zmiany w naszej strukturze taryf odzwierciedlają nasze zaangażowanie w dostarczanie niedrogich i niezawodnych rozwiązań komunikacyjnych w całym EOG.

Wraz z wprowadzeniem stawek EOG i wyraźnym rozróżnieniem między stawkami za połączenia lokalne, EOG i międzynarodowe, dążymy do uproszczenia cen i zapewnienia uczciwych i konkurencyjnych stawek dla wszystkich użytkowników.

Zachęcamy do przejrzenia naszych szczegółowych stawek na naszej stronie internetowej (https://voipstudio.com//stawki/), aby być na bieżąco ze zmienionymi taryfami i krajami objętymi pakietem 2K tutaj: https://voipstudio.com/cennik/2000-minut/

W celu uzyskania dalszych wyjaśnień lub jakichkolwiek pytań dotyczących tych zmian, otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej lub skontaktuj się bezpośrednio ze swoim menedżerem konta.

Dziękujemy za wybranie VoIPstudio jako zaufanego partnera komunikacyjnego i cieszymy się, że będziemy nadal służyć Ci najwyższej klasy usługami VoIP.

Uwaga: Należy pamiętać, że wszystkie informacje podane w tym poście na blogu są aktualne w dniu publikacji, a stawki mogą ulec zmianie.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!