Do szybkiego poczytania | 26/07/2021

VoIPstudio finalistą w konkursie Comms Council UK Awards 2021

VoIP phone service background
VoIP dla firm

Jesteśmy niezwykle dumni mogąc ogłosić, że VoIPstudio zostało nominowane jako finalista w kategoriach “Najlepsze oprogramowanie VoIP” oraz “Najlepsze rozwiązanie międzynarodowe” w edycji 2021 prestiżowych nagród Comms Council UK Awards (dawniej ITSPA).

Comms Council UK to organizacja zrzeszająca członków, która reprezentuje i wspiera firmy telekomunikacyjne świadczące usługi dla klientów biznesowych i indywidualnych w Wielkiej Brytanii. Od 13 lat nagrody Comms Council UK Awards są przyznawane za osiągnięcia w branży Unified Communications oraz VoIP.

Finalista konkursu na najlepsze oprogramowanie VoIP

Kategoria Najlepsze oprogramowanie VoIP jest otwarta dla wnioskodawców z całego krajobrazu komunikacji nowej generacji. VoIPstudio w zeszłym roku włożyło wiele wysiłku, aby opracować zestaw funkcji, koncentrując się na nowych funkcjach integracji i współpracy, aby pomóc naszym klientom radzić sobie z nowymi potrzebami komunikacyjnymi wynikającymi z sytuacji spowodowanej przez COVID-19. Wszystkie te nowe funkcje są dostępne dla naszych klientów bez dodatkowych kosztów.

Aby poprawić możliwości współpracy VoIPstudio, nowe funkcje, takie jak wideokonferencje i połączenia wideo zostały dodane do istniejącego czatu na żywo, czatu grupowego oraz funkcjonalności udostępniania ekranu i plików. Ponadto, udostępniliśmy nowy zestaw narzędzi integracyjnych VoIP, w tym CTI Connectors, REST API i Webhooks. Pomaga to każdemu klientowi zintegrować komunikację telefoniczną z istniejącymi aplikacjami biznesowymi, tworząc bezproblemowe doświadczenie, zapewniając lepszą obsługę klienta i zwiększając produktywność.

Te funkcje okazały się bardzo ważne dla naszych klientów. Przykładowo, w ciągu ostatnich 12 miesięcy odnotowaliśmy prawie 50% wzrost dziennej ilości żądań do naszych interfejsów API.

Finalista konkursu na najlepsze rozwiązanie wielonarodowe

Ponadto, nominacja do nagrody za Najlepsze Rozwiązanie Międzynarodowe jest wyrazem uznania dla międzynarodowego sukcesu, jaki odniosło VoIPstudio. Rok po roku VoIPstudio pokazuje, jak radzi sobie komercyjnie, jednocześnie wykazując innowacyjność, przestrzegając międzynarodowych wymogów regulacyjnych i będąc dostosowanym do różnych krajów.

W ostatnich latach stworzyliśmy nowe strony internetowe dla poszczególnych krajów i języków, w tym hiszpańskiego, niemieckiego, portugalskiego i polskiego. Obecnie oferujemy obsługę klienta we wszystkich tych językach poprzez nasz zespół rozproszony na trzech kontynentach, zapewniając dostęp do osobistej pomocy technicznej 24/7 we wszystkich strefach czasowych.

Jako przykład naszego zaangażowania w sprawy lokalnych klientów, w kwietniu 2020 r. wprowadziliśmy “Łączność lokalną” obejmującą usługi ratunkowe (112 / 999 itp.) w większości krajów UE (Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Węgry, Irlandia, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria) oraz dodatkowo w Australii, Hong Kongu, Nowej Zelandii i Singapurze.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się 30 września 2021 r. na targach Sea Containers w Londynie

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i doprowadzili nas do tego etapu!

* THE COMMS COUNCIL UK AWARDS 2021 oraz Best VoIP Software i Best Multi-national Solution są znakami towarowymi firmy Comms Council UK, wykorzystane na podstawie licencji.
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!