Do szybkiego poczytania | 30/09/2022

VoIPstudio docenione za innowacyjność i zdolność adaptacji

VoIP phone service background
Usługa VoIP

23 września 2022 – VoIPstudio ogłosiło dzisiaj, że SME News nazwał VoIPstudio najlepszą usługą telefoniczną VoIP w nagrodach IT 2022.

VoIPstudio wykorzystuje oprogramowanie oparte na chmurze, aby zapewnić dużym i małym firmom elastyczność sprzętu PBX na miejscu, ale bez zarządzania nim. Wysokiej jakości, niedrogie i elastyczne usługi telekomunikacyjne są niezbędne do przetrwania i rozwoju przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach.

“Od początku celem VoIPstudio jest pomoc wszystkim firmom każdej wielkości w posiadaniu wysokiej jakości, elastycznej, bezproblemowej i niedrogiej usługi komunikacyjnej” – powiedział Chris Maciejewski, dyrektor generalny VoIPstudio.

Koncentracja, którą VoIPstudio rozwinęło na rok 2022 i planuje kontynuować w 2023, polega na dodaniu integracji z codziennymi narzędziami biznesowymi i zapewnieniu lepszego doświadczenia użytkownika. Dodanie integracji z takimi narzędziami jak Microsoft Teams, konektory CTI, REST API i Webhooks, czy dodanie funkcji pojedynczego logowania, to tylko niektóre z tegorocznych innowacji.

Zwycięzcy nagród IT 2022 zostaną przedstawieni w magazynie SME News.

Więcej informacji można znaleźć na stronie SME News.

O VOIPSTUDIO

Z tysiącami systemów zainstalowanych na całym świecie, VoIPstudio jest pierwszą opcją dla firm przy wyborze rozwiązania VoIP. Z VoIPstudio otrzymujesz rozwiązanie VoIP dla biznesu all-in-one, bez umów i ukrytych kosztów, dostępne w cenach na poziomie konsumenckim. Wszyscy nasi klienci otrzymują wszystkie nasze funkcje od pierwszego dnia, w tym wirtualną centralę, wirtualne numery, połączenia konferencyjne, call center, nagrywanie rozmów i wiele więcej.

VoIPstudio to także zaawansowane narzędzia komunikacyjne jak wideokonferencje, współdzielenie ekranu czy integracja z wieloma narzędziami CRM i innymi narzędziami biznesowymi.

VoIPstudio to globalna firma, która obsługuje ponad 15 milionów minut rozmów dziennie w ponad 75 krajach na całym świecie.

VoIPstudio Polska Kontakt

ul. Zana 11a, 20-601 Lublin, Polska
Tel: +48 81 88 42 000
bok@voipstudio.pl
“https://voipstudio.pl”

O MAGAZYNIE SME NEWS

Magazyn cyfrowy SME News jest kwartalną publikacją dla brytyjskiego rynku MŚP.

SME News jest wydawany przez AI Global Media Group, renomowanego wydawcę magazynów B2B i członka The CPD Certification Service, największej i wiodącej niezależnej organizacji akredytującej CPD we wszystkich sektorach przemysłu w Wielkiej Brytanii.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź sme-news.co.uk. Śledź magazyn SME News na Twitterze i Linkedin.

SME News Kontakt

Ground Floor, Suites B-D, The Maltsters, 1-2 Wetmore Road, Burton on Trent.
Staffordshire, DE14 1LS
Tel: 0203 970 0010
customer-services@aiglobalmedialtd.com

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!