Do szybkiego poczytania | 05/10/2023

VoIPstudio docenione w jesiennym raporcie G2: Stabilny krok do przodu

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

Miło nam poinformować, że VoIPstudio zostało wyróżnione w ostatnim Raporcie Jesiennym G2. Choć nasza obecność na platformie G2 nie jest niczym nowym, od lipca 2023 roku zintensyfikowaliśmy z nimi współpracę, kładąc nacisk na zbieranie autentycznych recenzji od naszych użytkowników, aby jeszcze bardziej umocnić naszą reputację w branży VoIP. I zaledwie w ciągu dwóch miesięcy nasza marka została doceniona za doskonałość na arenie VoIP.

O G2

G2 jest awangardą w sektorze recenzji oprogramowania i usług biznesowych, umożliwia profesjonalistom podejmowanie świadomych decyzji popartych zweryfikowanymi opiniami użytkowników. Ich rygorystyczny proces walidacji wzmacnia wiarygodność platformy, zapewniając użytkownikom i firmom autentyczne spostrzeżenia.

ZROZUMIENIE WYRÓŻNIENIA „HIGH PERFORMER” W G2

Na platformie G2 tytuł High Performer nie jest przyznawany lekko. To wyróżnienie zarezerwowane dla produktów i usług, które wykazują wysoki poziom zadowolenia klientów na podstawie opinii rzeczywistych użytkowników.

Co więcej, produkty te muszą również wykazywać znaczną obecność na rynku lub rosnącą popularność w swoich odpowiednich kategoriach. Krótko mówiąc, miano High Performer oznacza, że ​​produkt lub usługa jest dobrze przyjęta przez bazę użytkowników i czyni znaczący postęp w swojej dziedzinie.

Tym, co czyni to uznanie jeszcze bardziej znaczącym dla nas, jest nacisk, jaki G2 kładzie na autentyczne, zweryfikowane recenzje użytkowników. Każda recenzja na G2 przechodzi rygorystyczny proces weryfikacji, aby mieć pewność, że pochodzi od prawdziwych użytkowników. Fakt, że nasza ocena opiera się głównie na indywidualnych, zweryfikowanych opiniach prawdziwych użytkowników VoIPstudio, podkreśla zaufanie i satysfakcję naszych klientów z naszych usług.

KLUCZOWE WNIOSKI Z RAPORTU G2

VoIPstudio zostało uznane za High Performer zarówno w segmencie globalnym, jak i małych przedsiębiorstw. Nasze usługi zyskały uznanie nie tylko w skali globalnej, ale także w określonych regionach, takich jak EMEA, Europa i Wielka Brytania.

Skrupulatny proces oceniania produktów przez G2 polega na zbieraniu recenzji społeczności użytkowników, a następnie uzupełnianiu ich danymi ze źródeł internetowych i sieci społecznościowych. Ich zastrzeżony algorytm przetwarza następnie te dane, aby w czasie rzeczywistym zmierzyć satysfakcję klientów i obecność na rynku.

Oprócz naszych nagród i wyróżnień z radością podkreślamy nasze mocne pozycje w kilku kategoriach na konkurencyjnym rynku obejmującym ponad 400 dostawców VoIP. W szczególności VoIPstudio zostało sklasyfikowane w:

Top 10 za:

  • Bycie doskonałym partnerem w prowadzeniu biznesu.
  • Połączenia między stanowiskami pracy.
  • Spełnienie wymagań dotyczących spotkań.

Top 20 wśród obszernej listy dostawców za:

  • Łatwość konfiguracji.
  • Zadowolenie użytkownika.
  • Plus trzy dodatkowe kategorie.

Nasze prawdziwe podekscytowanie tymi wyróżnieniami jest głęboko zakorzenione. Istota tych osiągnięć wynika z bezpośrednich informacji zwrotnych, które otrzymaliśmy od naszych użytkowników w ciągu ostatniego kwartału. To mówi wiele o naszym zaangażowaniu na rzecz naszej społeczności i naszych ciągłych wysiłkach na rzecz dostarczania niezrównanej wartości.

A to dopiero początek. Jesteśmy pewni, że w nadchodzących Raportach G2, dzięki pozytywnym opiniom naszych użytkowników, będziemy nadal piąć się w rankingach, umacniając naszą pozycję jednego z najlepszych rozwiązań na rynku.

TWÓJ GŁOS, NASZE ZAANGAŻOWANIE: WSPÓLNE PODNIESIENIE POZIOMU VOIPSTUDIO NA G2

Kontynuując naszą podróż w G2 i w społeczności VoIP, naszym celem jest podniesienie poprzeczki jeszcze wyżej. Ale nie możemy tego zrobić bez ciebie. Jeśli byłeś z nami i wierzysz w nasz produkt, zachęcamy Cię do pozostawienia swojej recenzji na G2.

>> Napisz teraz recenzję na temat G2 i zarób 25 $ <<

Każda recenzja się liczy i pomaga nam zdeklasować konkurencję. Naszym marzeniem od zawsze było oferowanie naszym użytkownikom najlepszych rozwiązań VoIP. Nagrody i uznanie są wspaniałe, ale nasza prawdziwa nagroda pochodzi z zaufania i wiary, jaką w nas pokładasz.

Twoje recenzje, opinie i wsparcie to wiatr w nasze skrzydła. Dziękujemy, że jesteś integralną częścią naszego sukcesu.

Oczekujemy wielu kolejnych wyróżnień i, co ważniejsze, zapewnienia, że Twój głos będzie zawsze krystalicznie czysty dzięki VoIPstudio!

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!