Do szybkiego poczytania | 19/02/2016

Tekst na mowę- nowa fukcjonalność w VoIPStudio

VoIP phone service background
VoIP dla firm

Oszczędność kosztów mogła być głównym powodem firm do przejścia na VoIP, ale w ciągu ostatnich kilku lat wiele organizacji odkryło zaawansowane możliwości pod maską nowych wdrożeń VoIP. Nic więc dziwnego, że usługodawcy przesuwają granice tego, co możliwe i wykorzystują najnowsze innowacje do tworzenia wyjątkowych usług.

Czym jest funkcja “Tekst na mowę”?

Najnowszym funkcjonalnością oferowaną przez VoIPstudio jest funkcja zamiany mowy na tekst. Większość ludzi kojarzy zamianę tekstu na mowę, technologię szeroko stosowaną na urządzeniach mobilnych, aby pomóc osobom niepełnosprawnym skuteczniej komunikować się. Funkcja zamiany mowy na tekst oferowana przez VoIPstudio jest w zasadzie odwrotna – zamienia rozmowy na tekst.

Ta funkcja umożliwia użytkownikom korzystanie z automatycznej transkrypcji wiadomości głosowych. Opcja kierowana jest do przedsiębiorstw, w których użytkownicy często mają potrzebę zapisywania informacji wymienianych podczas rozmów telefonicznych. Wiele firm korzysta obecnie z usług ręcznej transkrypcji, ale może to być uciążliwy i czasochłonny proces. Integrując tę funkcjonalność z istniejącymi usługami VoIP, VoIPstudio znacznie ułatwiło korzystanie z niej przedsiębiorstwom.

Jak działa “Tekst na mowę”?

Funkcjonalność zamiany mowy na tekst uruchomiona przez VoIPstudio jest możliwa dzięki postępom dokonanym w innych obszarach technologii, takich jak rozpoznawanie głosu. Watson – platforma technologiczna, która może analizować duże ilości nieustrukturyzowanych danych – stworzona przez IBM jest sekretem mowy na tekst VoIPstudio. W ten sposób organizacje są w stanie odblokować dane, które w przeciwnym razie byłyby ukryte lub utracone w milionach codziennych konwersacji biznesowych.

Czy organizacjom opłaca się zamiana mowy na tekst?

Mowa na tekst może być przydatna w wielu procesach biznesowych. Zespoły ds. sprzedaży i marketingu mogą przechwytywać istotne szczegóły z rozmów z obecnymi i nowymi klientami bez konieczności ręcznego zapi

Automatyczna transkrypcja może również zapoczątkować innowacyjność produktu, identyfikując konkretne obszary, w których produkty firmy muszą zostać ulepszone lub na których należy się oprzeć. Takie kluczowe informacje mogą być rozproszone w setkach rozmów między użytkownikami, pracownikami, połączeniami z pomocą techniczną itp. Podczas gdy ręczne przeglądanie tych rozmów audio w poszukiwaniu ukrytych dbanych byłoby czasochłonne, transkrypcja umożliwia firmie bezproblemowe wydobywanie tych danych.

Zalety “Tekstu na mowę”

Automatyczna i natychmiastowa

Mowa na tekst nie musi być ręcznie włączana dla określonych połączeń lub grup dzwoniących. Działa automatycznie, aby przechwytywać głos i konwertować go na tekst. Wyniki są generowane niemal natychmiast, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko potwierdzić, czy transkrypcja jest dokładna, czy nie.

Łatwiejsze przechowywanie i zarządzanie danymi

Organizacje zazwyczaj przechowują duże ilości danych dźwiękowych do celów analizy, archiwizacji lub regulacji. Nie tylko są nieporęczne w zarządzaniu, ale również zajmują dużo miejsca. Dzięki konwersji tych zarchiwizowanych rozmów głosowych na tekst można je przeszukiwać i zajmują mniej miejsca. Funkcja może nawet wyróżnić określone słowa kluczowe lub frazy, aby ułatwić ich późniejsze odnalezienie.

Bezproblemowa integracja bez dodatkowych kosztów

Wiele firm doświadczyło problemów, próbując zintegrować nową technologię z istniejącymi systemami. Ta nowa funkcja zamiany mowy na tekst jest w pełni zintegrowana z obecnymi usługami VoIP i jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów. Oznacza to, że organizacje nie muszą tracić czasu na niestandardowe interfejsy, oprogramowanie pośredniczące lub inne mechanizmy łączące. Podobnie jak każda inna hostowana funkcja VoIP oferowana przez studio VoIP, funkcja zamiany mowy na tekst po prostu działa.

Funkcja zamiany mowy na tekst może nawet rozpoznawać wiele języków, co czyni ją jeszcze bardziej użyteczną dla międzynarodowych organizacji, a nawet małych firm, które muszą współpracować z międzynarodowymi partnerami, dostawcami i klientami. Co najlepsze, firmy nie muszą wydawać ani jednego dodatkowego dolara, aby tak się stało.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!