Do szybkiego poczytania | 01/03/2023

Nowy mobilny pulpit nawigacyjny: zarządzaj swoją usługą VoIP w ruchu dzięki VoIPstudio!

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

Z radością ogłaszamy wydanie nowego i ulepszonego mobilnego pulpitu nawigacyjnego dla VoIPstudio. Ta nowa funkcja zmienia zasady gry dla firm, które chcą pozostać w kontakcie i kontrolować swój system VoIP, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Dzięki mobilnemu pulpitowi nawigacyjnemu możesz zarządzać ustawieniami usługi w podróży, bez pobierania aplikacji lub korzystania z widoku na pulpicie i nadal korzystać z aplikacji VoIPstudio do nawiązywania i odbierania połączeń.

Oto bliższe spojrzenie na to, co oferuje nowy mobilny pulpit nawigacyjny.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE I UTRZYMUJ KONTROLĘ DZIĘKI ULEPSZONEMU MOBILNEMU PULPITOWI VOIPSTUDIO

Przed wydaniem mobilnego pulpitu nawigacyjnego użytkownicy, którzy chcieli zarządzać swoją usługą VoIP na urządzeniu mobilnym, musieli korzystać z widoku pulpitu, który nie był zbyt użyteczny na smartfonach. Widok pulpitu działał dobrze na tabletach, ale nie był zoptymalizowany pod kątem smartfonów.

Rozpoznaliśmy ten problem i ciężko pracowaliśmy nad opracowaniem mobilnego pulpitu nawigacyjnego, który zapewniłby użytkownikom ten sam poziom kontroli i użyteczności, jaki mieliby na komputerze stacjonarnym. Nowy mobilny pulpit nawigacyjny został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika i łatwy w nawigacji. Zawiera najbardziej odpowiednie konfiguracje systemu.

CECHY NOWEGO MOBILNEGO PULPITU NAWIGACYJNEGO

Nowy mobilny pulpit nawigacyjny został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika i łatwy w nawigacji. Zawiera najistotniejsze konfiguracje systemu, takie jak zarządzanie użytkownikami, kontakty, numery telefonów lub lokalizacje, historia połączeń, nagrania, wiadomości głosowe, faktury i dane rozliczeniowe. Oznacza to, że administratorzy mogą mieć większą kontrolę nad swoim systemem VoIP w podróży. Na przykład możesz dodawać nowe usługi lub przeglądać wszelkie informacje dotyczące usługi, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Należy zauważyć, że chociaż pulpit nawigacyjny dla urządzeń przenośnych zawiera najbardziej odpowiednie konfiguracje systemu, wiele ustawień nadal wymaga skonfigurowania za pomocą pulpitu nawigacyjnego na komputerze. Dzieje się tak, ponieważ niektóre ustawienia są bardziej złożone i wymagają większego ekranu do zarządzania. Jednak te ustawienia są zwykle wykonywane podczas początkowej konfiguracji lub gdy należy wprowadzić zmiany w zachowaniu systemu.

Nowy mobilny dashboard to potężne narzędzie do zarządzania systemem VoIP. Ale ważne jest, aby pamiętać, że nie służy do wykonywania ani odbierania połączeń. Jeśli chcesz wykonywać lub odbierać połączenia za pomocą VoIPstudio, nadal musisz pobrać naszą bezpłatną aplikację dostępną na Androida i iOS.

Nowy mobilny pulpit nawigacyjny został zaprojektowany specjalnie do zarządzania ustawieniami, rozliczeniami i innymi zadaniami administracyjnymi. Nigdy nie będzie używany do wykonywania lub odbierania połączeń.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I DOSTĘPU DO MOBILNEGO PULPITU NAWIGACYJNEGO

Wersja mobilna VoIPstudio ma ten sam poziom bezpieczeństwa i funkcje dostępu, co wersja stacjonarna. Obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe i logowanie jednokrotne przy użyciu kont Google lub Microsoft. Dzięki temu Twój system VoIP jest bezpieczny. Tylko upoważnieni użytkownicy mogą uzyskać do niego dostęp, niezależnie od tego, czy korzystają z widoku pulpitu, czy pulpitu nawigacyjnego dla urządzeń mobilnych.

ZWIĘKSZENIE PRODUKTYWNOŚCI DZIĘKI NOWEMU MOBILNEMU PULPITOWI NAWIGACYJNEMU DLA VOIPSTUDIO

Opracowaliśmy nowy pulpit nawigacyjny na urządzenia mobilne w oparciu o opinie naszych użytkowników. Wiemy, że firmy są zawsze w ruchu i potrzebują sposobu na zarządzanie swoim systemem VoIP z dowolnego miejsca. Pulpit mobilny jest odpowiedzią na tę potrzebę. Wierzymy, że pomoże to wielu użytkownikom zwiększyć produktywność i pozostać w kontakcie z ich firmą w ruchu.

ULEPSZONE ZARZĄDZANIE SYSTEMEM VOIP

Nowy i ulepszony mobilny pulpit nawigacyjny to potężne narzędzie do zarządzania systemem VoIP w podróży. Zapewnia użytkownikom ten sam poziom kontroli i użyteczności, jaki mieliby na komputerze stacjonarnym. Ułatwia pozostawanie w kontakcie i kontrolę nad firmą, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Jesteśmy zobowiązani do ulepszania tej wersji w przyszłości i czekamy na opinie naszych użytkowników na temat ich wrażeń i sugestii dotyczących przyszłego rozwoju. Tutaj możesz zostawić swój komentarz.

WYPRÓBUJ NOWY MOBILNY PULPIT VOIPSTUDIO JUŻ DZIŚ

Czy jesteś gotowy, aby zabrać swoją firmę w podróż? Wypróbuj nowy i ulepszony mobilny pulpit nawigacyjny VoIPstudio już dziś i doświadcz zarządzania w ruchu.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!