Do szybkiego poczytania | 04/05/2021

Najczęściej zadawane pytania o VoIPstudio

VoIP phone service background
VoIP | VoIP dla firm
Jak dużo transferu potrzebuje VoIPstudio?

Komunikujesz się przez chmurę za pomocą VoIP. Oznacza to, że potrzebujesz internetu, ale wystarczy łącze szerokopasmowe.

Jak poprawić jakość dźwięku VoIP?

Jakość połączeń za pośrednictwem technologii telefonii internetowej będzie taka sama, jak w przypadku tradycyjnego telefonu, jeśli nie wyraźniejsza. Ponieważ nie będziesz już polegać na tradycyjnym operatorze telefonicznym, strefy bez zasięgu nie mają dla Ciebie znaczenia. Potrzebujesz tylko stabilnego połączenia internetowego.

Jak wysoka zmienność opóźnienia (jitter) jest akceptowalna w VoIP?

Jitter przekraczający 40 ms spowoduje poważne pogorszenie jakości połączenia. Niestety wielu producentów sprzętu lub usługodawców nie ujawnia, jakiej metody używają do obliczania jego wartości w swojej sieci lub urządzeniach. Jednak wielu z nich uwzględnia obecnie średnie wartości w swoich umowach SLA, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność co do minimalnych akceptowalnych standardów jakości.

W jaki sposób mogę wysłać faks?

VoIPstudio oferuje komputerowe faksowanie lub faksowanie przez IP. Dzięki wbudowanej obsłudze protokołu T38 organizacje korzystają z niezawodnej metody wysyłania i odbierania faksów. Oznacza to, że faksowanie oraz telefonia VoIP mogą ze sobą współpracować.

Jak uzyskać numer telefonu VoIP ?

VoIPstudio to hostowana usługa VoIP, która oferuje numery z ponad 4000 miast na całym świecie a proces świetną uzyskiwania i konfigurowania numeru VoIP jest niezwykle prosty.

Czy poczta głosowa jest dostępna?

Tak. Gdy zarejestrujesz się w VoIPstudio, dzwoniący mogą od razu za darmo zostawiać Ci wiadomości na poczty głosowej.

Czy moje telefony będą działać podczas przerwy w dostawie prądu?

Nie. Jeśli korzystasz z telefonu stacjonarnego VoIP i usługi internetowej w budynku, nie będzie on działać bez zasilania i połączenia internetowego. Jeśli jednak masz aplikację mobilną VoIPstudio, dane komórkowe zapewnią, że nie przegapisz żadnego połączenia.


Jakie kodeki obsługuje VoIPstudio?

ALAW (G711)
ULAW (G711)
GSM
G722
G723
G726
G729
speex
h364 (Video)

Jakie są wymagania dotyczące połączenia VoIPstudio?

Komunikujesz się przez chmurę za pomocą VoIP. Oznacza to, że potrzebujesz internetu, ale wystarczy łącze szerokopasmowe.

Jakich numerów przychodzących mogę używać?

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz wybrać numer lokalny z naszej listy ponad 10 000 miast na całym świecie, co oznacza, że możesz mieć numer z niemal dowolnego miejsca, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Czy mogę korzystać z moich istniejących numerów stacjonarnych?

W wielu przypadkach możliwe jest przeniesienie numeru do telefonu VoIP, ale nadal będziemy musieli to zweryfikować. Wyślij nam swoją prośbę wraz z numerem, który chcesz przenieść, a członek naszego zespołu skontaktuje się z Tobą w ciągu 3 dni roboczych.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!