Do szybkiego poczytania | 28/03/2023

Marcowe aktualizacje VoIPstudio: Wydano nową funkcję telefonu internetowego

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

VoIPstudio to wiodący dostawca rozwiązań komunikacyjnych opartych na chmurze, które pomagają firmom pozostawać w kontakcie z pracownikami i klientami. Platforma oferuje szeroki zakres funkcji, w tym połączenia głosowe, IVR, nagrywanie rozmów, przesyłanie wiadomości i wiele innych.

Z radością informujemy, że w tym miesiącu dodaliśmy kilka nowych funkcji, które ulepszą nasze usługi i zapewnią naszym użytkownikom jeszcze lepszą komunikację. Jako zespół zawsze dążymy do wprowadzania innowacji i ulepszania naszej platformy i jesteśmy przekonani, że te najnowsze dodatki właśnie to zapewnią. Nie przedłużając, przyjrzyjmy się bliżej nowościom i ulepszeniom w VoIPstudio w marcu.

NOWA FUNKCJA: TELEFON INTERNETOWY

Firma VoIPstudio wprowadziła niedawno nowy telefon internetowy. Ta funkcja oferuje hostowany widżet telefonu internetowego WebRTC, który można łatwo osadzić w dowolnej aplikacji HTML. Dzięki temu firmy mogą nawiązywać i odbierać połączenia bezpośrednio z własnego systemu CRM lub aplikacji internetowej.

Funkcja telefonu internetowego wykorzystuje technologię WebRTC, bezpłatny projekt typu open source, który umożliwia przeglądarkom internetowym komunikację w czasie rzeczywistym (RTC). Technologia ta pozwala na wysokiej jakości komunikację audio i wideo bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności stosowania dodatkowych wtyczek lub oprogramowania.

Jednym z najłatwiejszych sposobów wdrożenia funkcji telefonu internetowego jest użycie ramek iframe w witrynie internetowej. Widżet VoIPstudio Web Phone można osadzić na swojej stronie internetowej, dodając prosty fragment kodu.

Aby zintegrować telefon internetowy z CRM lub aplikacją internetową, VoIPstudio zapewnia również proste API JavaScript z metodami, które pozwalają zarządzać telefonem programowym z poziomu kodu strony trzeciej.

Interfejs API jest łatwy w użyciu i oferuje szereg opcji dostosowywania, umożliwiając firmom dostosowanie telefonu internetowego do ich konkretnych potrzeb. Dokumentację interfejsu API telefonu internetowego można znaleźć, klikając ten link.

Interfejs API telefonu internetowego obejmuje metody wykonywania różnych operacji: niektóre z nich to logowanie, wylogowywanie, wykonywanie połączeń wychodzących, odbieranie połączeń przychodzących, kończenie połączeń, zawieszanie połączeń, wyciszanie i włączanie wejścia mikrofonu i nie tylko. Instancja Web Softphone emituje również zdarzenia, które mogą być wykorzystane przez dowolną aplikację internetową w celu łatwego dodania funkcjonalności telefonii VoIP.

Aby rozpocząć korzystanie z interfejsu Web Phone API, zapoznaj się z wersją demonstracyjną dostępną w serwisie GitHub pod tym linkiem. Demo zawiera instrukcje krok po kroku, jak osadzić telefon internetowy w aplikacji internetowej i jak używać interfejsu API JavaScript do komunikacji z nim.

Ogólnie rzecz biorąc, funkcja telefonu internetowego VoIPstudio zapewnia wydajne i wygodne rozwiązanie dla firm, które umożliwia zintegrowanie wysokiej jakości funkcji komunikacyjnych bezpośrednio z aplikacjami internetowymi, usprawniając przepływ pracy i poprawiając jakość obsługi klienta.

CLICK2CALL DLA PANELU UŻYTKOWNIKA

Oprócz telefonu internetowego VoIPstudio dodało nową funkcję Click2Call do pulpitu użytkownika.

Ta funkcja pozwala użytkownikom na wykonywanie połączeń jednym kliknięciem w tabeli historii połączeń, oszczędzając czas i usprawniając proces dzwonienia. Ta funkcja jest przydatna dla zapracowanych użytkowników, którzy muszą szybko i sprawnie wykonywać połączenia.

WYPRÓBUJ VOIPSTUDIO ZA DARMO!

Czy jesteś zainteresowany wypróbowaniem VoIPstudio? Możesz zarejestrować się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny bez karty kredytowej. Okres próbny obejmuje 200 minut na telefon i przetestowanie usługi. Nasz zespół wsparcia pomoże Ci skonfigurować system lub rozwiązać wszelkie problemy.

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!