Do szybkiego poczytania | 08/01/2024

10 funkcji usług telefonicznych VoIP, które mogą odmienić Twoją małą firmę

VoIP phone service background
VOIPSTUDIO

Podobnie jak wiele technologii, VoIP obiecuje dużo firmom każdej wielkości. W przeciwieństwie do innych, dostawcy usług VoIP zazwyczaj wywiązują się z tych obietnic. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku małych przedsiębiorstw. Nie powinno być zaskoczeniem, że małe przedsiębiorstwa były jednymi z pierwszych, które całym sercem zaczęły korzystać z usług telefonicznych VoIP.

Co usługi telefoniczne VoIP mogą zrobić dla Twojej małej firmy? Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę fakt, że małe przedsiębiorstwa mają trudności z konkurowaniem ze swoimi większymi odpowiednikami. Generalnie brakuje im zasobów międzynarodowych korporacji – czy to finansowych, czy technologicznych. Ale i tak trzeba z nimi konkurować o klientów.

W żadnym wypadku nie jest to uczciwa walka, ale VoIP pomaga wyrównać szanse. Usługa telefoniczna taka jak VoIPstudio oferuje wiele korzyści, które mogą przekształcić małą firmę. To może:

 • Poprawić łączność
 • Pomóc zaoszczędzić pieniądze
 • Oferować elastyczność
 • Włączyć profesjonalny wizerunek
 • Ułatwić przestrzeganie wymogów prawnych

VOIPSTUDIO POPRAWIA ŁĄCZNOŚĆ

VoIP może poprawić łączność dla małych firm. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze smartfonów, komputerów, faksu, poczty elektronicznej czy wiadomości tekstowych, VoIP łączy je wszystkie w jedną całość. Nie musisz się martwić o urządzenia, lokalizację ani oprogramowanie. Ponadto umożliwia także wideokonferencje, grupowe rozmowy audio, wirtualne spotkania itp.

Pod wieloma względami VoIP nie zmienia tradycyjnej rozmowy telefonicznej. Wszystkie zmiany dzieją się za kulisami. Jeśli chodzi o użytkowników końcowych, nadal wykonują i odbierają połączenia tak samo jak zwykle.

USŁUGA TELEFONII VOIP MOŻE ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE

Powszechnie wiadomo, że usługa telefonii VoIP pozwala zaoszczędzić pieniądze. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, ile może zaoszczędzić mała firma, przechodząc na VoIP.

Niskie koszty konfiguracji

Czy wiesz, że możesz zacząć korzystać z VoIP klasy korporacyjnej za jedyne 22 PLN miesięcznie? Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani funkcji premium. Każdy klient VoIPstudio uzyskuje dostęp do tej samej światowej klasy usług i najnowszych funkcji. Podobnie jak większość innych dostawców usług, oferujemy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować wszystkie funkcje, których potrzebuje Twoja firma. W przeciwieństwie do innych, nie potrzebujesz do tego zarejestrowanej karty kredytowej!

Softfony

Większość małych firm nie musi kupować nowego telefonu stacjonarnego dla każdego pracownika w biurze. Niektórzy użytkownicy wolą wykonywać połączenia ze swoich komputerów lub osobistych telefonów komórkowych za pośrednictwem aplikacji na telefony programowe. Można nawet wykonywać połączenia za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Oznacza to, że nie musisz wydawać dużo pieniędzy na sprzęt i osprzęt. Możesz także pożegnać się z kosztami utrzymania.

Płać za to, czego używasz

W VoIPstudio nie musisz ograniczać się do minimalnej liczby użytkowników ani stanowisk. Dodawanie nowych pracowników? Przypisz im numery w ciągu kilku minut. Użytkownik opuszcza 1 zespół dla innego? Może zabrać ze sobą swój numer. Część pracowników odchodzi z firmy? Odrzuć ich numery i przestań płacić za te zasoby. Dzięki rozliczeniu sekundowemu nie musisz płacić ani grosza więcej niż wykorzystałeś.

Bezpłatne rozmowy

Wszystkie połączenia wykonywane w ramach organizacji są dla Twojej firmy bezpłatne. Załóżmy, że masz biura zlokalizowane w trzech stanach lub nawet krajach. Pracownicy mogą dzwonić do siebie bez patrzenia na zegarek! Koniec z wypełnianiem raportów z wydatków i martwieniem się o przekraczanie budżetów działów. Zapewnij lepszą komunikację i współpracę dzięki bezpłatnym połączeniom!

Dzięki usłudze telefonii VoIP możesz także korzystać z tanich połączeń międzynarodowych. W zależności od potrzeb możesz wykonywać nielimitowane rozmowy lub płacić zgodnie z rzeczywistym użyciem. Możesz nawet przełączać się między nimi w dowolnym momencie. W dzisiejszym globalnie połączonym świecie nawet mała firma może mieć dostawców lub klientów za granicą. Dlaczego wysokie opłaty za połączenia miałyby uniemożliwiać efektywną komunikację?

USŁUGA TELEFONII VOIP ZAPEWNIA ELASTYCZNOŚĆ

Żadnych umów

W VoIPstudio nie sporządzamy umów. Nie każdy chce wiązać się umową roczną. Płać zgodnie z rzeczywistym zużyciem, dzięki czemu nigdy nie utkniesz w pułapce usługi. Jeśli potrzeby lub okoliczności Twojej firmy ulegną zmianie, możesz mieć pewność, że możesz zrezygnować z usług w dowolnym momencie.

Ta elastyczność dotyczy wszystkiego, od numerów telefonów, linii i innych zasobów. Dodaj dodatkowe linie, aby obsłużyć nieoczekiwane zapotrzebowanie. Usuń dodatkową pojemność, jeśli już jej nie potrzebujesz. Nie ma żadnych kar ani opłat.

Globalna i mobilna siła robocza

Dzięki naszym elastycznym usługom telefonicznym możesz także pozwolić pracownikom na pracę z dowolnego miejsca. Rekrutuj talenty z całego świata. Po co ograniczać swoją działalność do lokalnej wiedzy specjalistycznej? Włącz pracę zdalną i mobilną siłę roboczą dzięki obsłudze urządzeń mobilnych. Już nigdy więcej nie przegapisz ważnych rozmów, klientów ani umów!

Dodaj funkcje, kiedy ich potrzebujesz

W miarę rozwoju Twojej firmy możesz dodawać niezbędne funkcje. Nie musisz za nic płacić z góry. Włącz lub wyłącz funkcje dla określonych osób i grup w ciągu kilku minut. Ty decydujesz, czego potrzebują Twoi użytkownicy.

VoIPstudio zajmuje się również aktualizacjami zabezpieczeń i aktualizacjami funkcji. Gdy następnym razem się zalogujesz, możesz zobaczyć coś nowego. Koniec z przestojami w oczekiwaniu, aż dostawca ręcznie zainstaluje najnowszą wersję. Otrzymuj najnowsze i najlepsze produkty bez stresu i przestojów.

USŁUGA VOIP NADAJE MAŁEJ FIRMIE PROFESJONALNY WYGLĄD

Konsola odbiorcza

Czy zawsze chciałeś mieć profesjonalny interfejs dla swoich telefonów, taki jak ten, jaki mają duże firmy? Cóż, masz to samo z VoIPstudio. Zarządzaj wszystkimi telefonami za pomocą intuicyjnego interfejsu „przeciągnij i upuść”. Zmiany widoczne są natychmiast.

Połączenia konferencyjne

Twórz wirtualne sale konferencyjne dla klientów i zespołów projektowych. Włącz czat wideo podczas rozmowy z drugą osobą. Dodawaj lub usuwaj członków połączenia grupowego zgodnie ze swoimi potrzebami. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu ani niepotrzebnych kroków.

Muzyka na czekanie

Może się to wydawać nieistotną rzeczą, ale odgrywa ważną rolę w tym, jak klienci postrzegają Twoją firmę. Możesz tworzyć spersonalizowane wiadomości dla osób dzwoniących. Zmień komunikaty w zależności od pory roku, aktualnych wyprzedaży lub zaprezentuj swój najnowszy produkt. Używaj profesjonalnych klipów audio dla rozmówców, aby nie rozłączali się w oczekiwaniu na połączenie.

IVR – interaktywna reakcja głosowa

Profesjonalnie zarządzaj wszystkimi połączeniami przychodzącymi, kierując rozmówców do właściwej osoby lub działu. Odpowiadaj na proste pytania, takie jak stan konta lub niezapłacone rachunki, za pomocą funkcji odpowiedzi głosowej. W ten sposób możesz zwolnić agentów obsługi klienta do zajmowania się bardziej złożonymi problemami.

Wizualna poczta głosowa

Poczta głosowa to jedna z tych funkcji, która po prostu działa i nikt o tym nie myśli. Ale VoIPstudio sprawia, że ​​jest lepiej. Mała firma może tworzyć indywidualne i grupowe skrzynki odbiorcze poczty głosowej dla zespołów. Dzięki temu następny dostępny agent będzie mógł bezzwłocznie skontaktować się z klientem.

Możesz otrzymywać wiadomości głosowe dostarczane bezpośrednio do skrzynki odbiorczej z transkrypcją wiadomości w formacie tekstowym. Koniec z dzwonieniem na jakiś numer i słuchaniem poleceń dotyczących poczty głosowej!

SYSTEM TELEFONICZNY VOIP MOŻE POMÓC W SPEŁNIENIU WYMOGÓW PRAWNYCH

W coraz większej liczbie krajów obowiązują przepisy regulujące korzystanie z systemów telefonicznych. Nawet jeśli nie działasz w branży objętej nadzorem regulacyjnym, okoliczności mogą zmienić się w przyszłości.

RODO

Weź pod uwagę dyrektywę dotyczącą ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) w UE. Dotyczy to nie tylko organizacji działających w granicach geograficznych Unii Europejskiej. Każda organizacja gromadząca dane dotyczące obywatela UE musi przestrzegać tych przepisów. Chociaż niektóre przedsiębiorstwa są zwolnione, większość podlega dyrektywie.

VoIPstudio może pomóc Ci spełnić takie wymagania. Niezależnie od tego, czy chodzi o przechowywanie i odzyskiwanie danych, czy o przygotowanie się na wypadek sytuacji awaryjnej, VoIPstudio Cię wspiera. Być może najważniejsza część RODO dotyczy nagrywania rozmów. Jeśli Twoja firma chce nagrywać rozmowy z klientami, musisz uzasadnić powód za pomocą jednego z następujących kryteriów:

 • Klienci muszą wyrazić zgodę (przed, po lub w trakcie rozmowy)
 • Pokaż, że nagranie jest wymagane do wypełnienia umowy lub zobowiązania prawnego
 • Musisz nagrać rozmowę, aby chronić interesy swoje lub uczestnika
 • Wykaż, że nagrywanie rozmów leży w interesie publicznym

Dzięki VoIPstudio możesz odtworzyć automatyczną wiadomość dla dzwoniących, aby uzyskać zgodę. Możesz wyłączyć nagrywanie niektórych połączeń w interfejsie administracyjnym.

MiFID II

Podobna sytuacja dotyczy przepisów dyrektywy w sprawie rynków instrumentów finansowych II (MiFID). Jego parasol obejmuje wszystkich specjalistów w dziedzinie finansów w UE. Oznacza to, że brokerzy, bankierzy i inwestorzy są zobowiązani do przestrzegania tych wymagań.
Wymagania MiFID dotyczące nagrywania rozmów są następujące:

 • Firmy powinny dokumentować wszystkie rozmowy telefoniczne, które mogą skutkować transakcją finansową
 • Należy powiadomić klienta, że ​​rozmowa jest nagrywana
 • Przechowuj wszystkie nagrane rozmowy przez co najmniej 5 lat
 • W razie potrzeby powinieneś być w stanie odzyskać wszystkie połączenia związane z konkretną transakcją

VoIPstudio umożliwia przechowywanie wszystkich nagranych rozmów. Możesz je odzyskać, kiedy tylko ich potrzebujesz. Nasza usługa pozwala na spełnienie wymagań bez konieczności samodzielnego tworzenia i utrzymywania potrzebnej infrastruktury.

Nadal masz wątpliwości co do VoIP? Zarejestruj się, aby skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego już dziś i przekonaj się, jak może on przekształcić Twoją małą firmę!

Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!