Usługa VoIP dla firm

Super prosta usługa VoIP dla Firm
Business VoIP phone service

VoIPstudio to wielokrotnie nagradzana usługa telefoniczna VoIP, która zapewnia Twojej firmie wszystko, czego potrzebujesz już od 22 zł miesięcznie. Bez umów, bez kłopotów, bez zamieszania.

Business VoIP phone service
Meteo Group logo
Camelot logo
Simpro logo
Homes and Rooms logo
VoIP phone service

System telefoniczny VoIP

Zorganizuj przepływ pracy w Twojej firmie
VoIP phone service

Nasz system telefoniczny dla firm jest niedrogi, niezawodny, łatwy w użyciu, oferuje pełen zestaw funkcji PBX i jest zintegrowany z wieloma systemami CRM.

A co najważniejsze, możesz wypróbować go za darmo dzięki naszej 30-dniowej wersji próbnej bez żadnego ryzyka.

Zobacz wszystkie integracje


Wykorzystując rozwiązania VoIP (akronim od Voice over Internet Protocol), otrzymujesz dostęp do nowoczesnej technologii, która pozwala usprawnić komunikację i zadbać o najwyższą jakość połączeń za pośrednictwem łącza internetowego. Użycie tej metody pozwala pominąć nadajniki naziemne, będące najważniejszym elementem klasycznej telefonii stacjonarnej. Aby przeprowadzić rozmowę przez Internet, wystarczy skorzystać z sieci opartej na protokole IP.


Oferowana technologia wyposażona jest w wiele funkcji, dzięki którym jeszcze łatwiej zadbać o dobrą komunikację. Centrala umożliwia konfigurację automatycznej sekretarki, przekierowywania połączeń czy rozpoznawania mowy, a także pozwala na nagrywanie rozmów lub wgląd w statystyki połączeń. Z czasem przekonasz się, że są to rozwiązania, bez których trudno wyobrazić sobie codzienną pracę w firmie i sprawne korzystanie z telefonii. Rozmowy za pośrednictwem Internetu to oferta, której potrzebujesz!

Trustpilot 5 star rating
Ocenione jako “Doskonałe” przez ponad 1100 klientów
Trustpilot logo
Nasza ocena to
Doskonałe
Ponad 1100 opinii

Wielokrotnie nagradzany dostawca usług telefonicznych VoIP

Wybierz wielokrotnie nagradzanego dostawcę usług telefonicznych VoIP

VoIPstudio oferuje firmom każdej wielkości niezakłóconą komunikację przez Internet z innymi sieciami VoIP za darmo, z telefonami stacjonarnymi po obniżonych stawkach, a także za darmo czat i konferencje audio. Niskie koszty utrzymania, jakich wymaga wirtualna centrala, sprawiają, że opisywanie to niezwykle atrakcyjna oferta zarówno dla małych działalności, jak i dużych firm. Telefonia internetowa VoIP to również zaskakująco tanie połączenia międzynarodowe na telefony stacjonarne i komórkowe. Dzięki temu nawet indywidualni użytkownicy mogą skorzystać z zalet VoIPStudio.

VoIP service provider
VoIP service features

Wszystko w jednym biznesowym serwisie VoIP

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kontaktować się z pracownikami w ruchu, czy też prowadzić rozmowy telefoniczne z uczestnikami z całego świata, VoIPstudio udostępnia szerokie możliwości. Dzięki rozwiązaniom VoIP z łatwością można przypisać urządzenie do konta użytkownika, zamiast wykorzystywać w tym celu numer telefonu. Znacząco usprawnia to komunikację oraz ułatwia życie w podróżach i delegacjach. Jedynym wymogiem jest posiadanie bramki VoIP, która pełni rolę adaptera zamieniającego sygnał analogowy na dane gotowe do przesłania do sieci. Stabilne, szybkie łącze internetowe to gwarancja najwyższej jakości rozmów nawet na dużych odległościach.

No contract

Żadnych umów, żadnych ukrytych kosztów

Zacznij od 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i wybierz odpowiedni dla siebie abonament. Wszyscy nasi klienci otrzymują wszystkie nasze funkcje od pierwszego dnia. Wszystkie funkcje dostępne od pierwszego dnia dla Twojej wygody. Bezproblemowa konfiguracja.

30-dniowy darmowy okres próbny dla Ciebie!
VoIP service provider

Zaawansowana centrala PBX w chmurze

Prosta, łatwa w użyciu, dostarczana z chmury

W przeciwieństwie do tradycyjnego systemu telefonicznego PBX, nie ma potrzeby inwestowania w drogi sprzęt. Możesz rozpocząć korzystanie z naszej usługi telefonicznej VoIP z posiadanym sprzętem i wykonywać połączenia za pomocą urządzenia mobilnego, laptopa lub komputera stacjonarnego.

Bez sprzętu, bez zamieszania! Zacznij dziś!

Rozpoczęcie pracy z VoIPstudio to pestka. Kreator konfiguracji VoIPstudio poprowadzi Cię przez sześć szybkich i łatwych kroków, aby rozpocząć. Możesz od razu rozpocząć wykonywanie połączeń. System posiada intuicyjny pulpit nawigacyjny, w którym można samodzielnie skonfigurować wszystkie funkcje bez konieczności zatrudniania dedykowanego informatyka. Szybko przekonasz się, że technologia VoIP jest prosta w obsłudze i znacząco usprawnia komunikację wewnątrz firmy oraz pozwala redukować koszty połączeń. Najlepsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki!

Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!
Zaawansowana funkcje centrali PBX
VoIP call recording

Nagrywanie rozmów

Nieograniczone miejsce na wszystkie połączenia firmowe, idealne do szkoleń i wymagań prawnych

VoIP conference calls

Rozmowy konferencyjne

Szybko twórz wirtualne sale konferencyjne dla nieograniczonej liczby uczestników

VoIP ivr

Menu IVR i routing połączeń

Profesjonalnie zarządzaj połączeniami przychodzącymi, natychmiast kieruj połączenia do odpowiedniego działu

VoIP virtual numbers

Numery telefoniczne

Numery telefoniczne z całego świata

VoIP ring group

Grupy rozgłoszeniowe

Nie przegap żadnego połączenia. Upewnij się, że połączenia są odbierane przez właściwą osobę

Zobacz wszystkie funkcje

Telefony VoIP w chmurze

Dostępne z dowolnego urządzenia!
VoIP byod

Z łatwością przenoś Swoją usługę VoIP pomiędzy dowolnymi urządzeniami, z bezpłatnymi połączeniami IP przy użyciu naszej aplikacji na smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny lub telefon VoIP.

VoIPstudio z łatwością łączy się z liniami stacjonarnymi i komórkowymi po obniżonych stawkach za połączenia. Bez względu na to, skąd dzwonisz, wszystkie dane dotyczące połączeń pojawią się w Twoim osobistym portalu internetowym, gdzie masz pełną kontrolę nad całym systemem wykorzystującym rozwiązania VoIP.

Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego
VoIP byod

Wybierz zaufanego dostawcę usług VoIP

Zaufały nam firmy
takie jak Twoja

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową.

Telephones
15 Milionów
Minut rozmów dziennie
Cellphones
99.999%
Dostępności usługi VoIPstudio
Global network
75 krajów
Połączonych z VoIPstudio
Wszystko gotowe żeby skorzystać z VoIPstudio?

Zacznij darmowy 30 dniowy okres próbny, bez podawania danych karty kredytowej!

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Tysiące firm na całym świecie zaufało VoIPstudio oraz powierzyło nam swoją komunikację biznesową. Dlaczego nie zaufasz nam i Ty?

Rozpocznij okres próbny! Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny

Rozpocznij darmowy 30 dniowy okres próbny teraz, dane Twojej karty kredytowej nie są potrzebne!